Home > uroda > Derminax – trądzik i przyszcze już Ci nie straszne

Derminax – trądzik i przyszcze już Ci nie straszne

26 października 2013 3 komentarzy

Tabletki na trądzik Derminax zwalczają źródła zmian trądzikowych poprzez likwidację szkodliwych toksyn z Twojego organizmu, bakterii żerujących na Twojej skórze, brudu i jej martwych komórek. Jednocześnie likwiduje stopniowo blizny i krosty z Twojej twarzy.

DX_600x800_1W jakim czasie zobaczę wyniki?
Wyraziste skutki będą widoczne po 2-3 tygodniach prawidłowego stosowania Derminax. Jesteśmy przekonani, że osiągnięte rezultaty uznasz za warte tego krótkotrwałego poświęcenia.

Jak należy używać Derminax?
Należy zażywać jedną pastylkę dziennie podczas posiłku popijając dużą ilością wody.

Czy Derminax wywołuje skutki uboczne?
W rzeczywistości nasi Klienci nie zgłaszają żadnych efektów ubocznych. Zalecamy jednak, żeby przyjmować preparat w czasie posiłków, aby uniknąć komplikacji trawiennych.

Tags: derminax derminax apteka derminax cena derminax forum derminax opinie

Comments:3

 1. KarolaKr Odpowiedz
  26 października 2013 at 17:06

  a jaka jest cena tego środka bo zastanawiam się nad zakupem?

  • krawol93 Odpowiedz
   21 listopada 2013 at 09:10

   to zależy od zestawu bo do wyboru są aż 3. Cena derminax zaczyna się już od 129 zł za 1 opakowanie, ale najbardziej opłaca jest opcja 3 która zawiera aż 6 opakować derminax za 379 zł czyli wychodzi, że 1 opakowanie kosztuje 62 zł w tej opcji.

 2. monia92 Odpowiedz
  2 listopada 2013 at 10:04

  brałam te tabletki przez parę tygodni i zauważyłam, że trądzik zaczął zanikać. Moja cera wygląda o wiele lepiej niż przed kuracją polecam ten środek dla tych którzy jeszcze się zastanawiają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>